Dva muži se milují a chtějí dítě? Co to obnáší?

Co vše předchází takové adopci dítěte „porozené na zakázku“?

Dnes je velký tlak, aby byly uzákoněny sňatky homosexuálů a i adopce dětí. V ČR již máme tyto rodiče. Ví, ovšem ti, kteří je podporují, co vše tomu předchází? Ví to i oni sami?

Příznivci takových adopcí nám zdůvodňují, že je úžasné, když se dítě narodí do rodiny, kde ho očekávají, jak se dva milují a přejí si děťátko, jak je výborné, že dítě bude v takové láskyplné rodině. Je dobré si říci pravdu: je to byznys.

Ve své přednášce o genderové teorii Gianfranco Amato /advokát, zakladatel společnosti „Giuristi per la Vita“  /právníci pro život/, uvádí fakta:

Víte, kde se kupují vajíčka k oplodnění, protože to je to správné slovo, tohle je pokoutní obchod. Slovo darování je lež. Víte, kde se kupují oocyty? Na Amerických studentských kampusech, kde dívky prodávají své oocyty, aby měly na studium a na nájem. Ale není to tak jednoduché, víte?  To není zastavárna, kde přinesete své oocyty a dostanete peníze. Ne! Vztahují se na to přísná selektivní kritéria. Nejprve se přihlíží k IQ, pak k tělesným vlastnostem, sociální vrstvě a rodině ze které pocházíte. Musíte být hezká, pohledná, inteligentní a sympatická. A když máte to štěstí a ze 150 uchazeček vyberou vás, protože jste hezká, pohledná, víte, v čem to štěstí spočívá? Podrobí vás hyperstimulaci vaječníků – devastujícímu hormonálnímu bombardování. Oocyta vyrostou do velikosti hroznového vína. Pak následuje odběr, který je nejnebezpečnější

Jennifer Lal, naše kamarádka z Kalifornie se rozhodla natočit dokument nazvaný Exploitation. Podívejte se na to, vyhrálo to i cenu v Kanadě. Udělala rozhovory s desítkami těchto dívek a víte, co z toho vzešlo? Spousta z nich nemůže mít děti, protože to bombardování je natolik devastující, že další mají vážné tělesné následky. Protože ta záležitost je velmi subjektivní, záleží, jak jste nastavená. Některé nic neudělá, pro jiné je devastující. Jiné dívky zemřely.

V dokumentu rodiče těchto dívek vypráví nekonečné příběhy, podložené zdravotní dokumentací…o pojišťovnách, které neplatí a podobné věci. Takže t dva muži Franco a Tommaso jedou do Ameriky, využít těchto dívek a koupit si ty oocyty. Těm holkám ale nechají děti odnosit., aby se mezi nimi náhodou nevytvořilo pouto. Nene. Koupí si oocyt, ve kterém, je ta cenná DNA a jedou do Indie. Zaplatí 500Eur ubohé Indce. Mimochodem, ta s nimi musí podepsat smlouvu, viděl jsem jednu v Angličtině. Obsahuje klauzuli, která říká, že pokud je produkt vadný, Indka se zavazuje, že potratí. Vraťme se o kousek zpět. Nejdříve si Franco a Tommaso v centrifuze smíchají vajíčko se spermií, jak to udělal Eltom John, se svým přítelem, aby se nevědělo, kdo je otec.

Promiňte, ale můžu říci, že tyhle věci a to se dříve mluvilo o ženách třetího světa, o vykořisťování třetího světa, neokolonialismu. Co je, co se děje v Indii? Smí se říkat, že tohle všechno je nechutné? Smí? Ano! Zkuste to. Zkuste říci, zkuste říci, že ta fotka dvou mužů s dítětem na holém hrudníku, která obletěla a dojala celý svět, je nechutná. Jakpak, homofobie, zlynčují vás. Protože je „nádherná“, protože svět je cynický. Dojme se, ale má krátkou paměť. Vy jste nejspíše zapomněli a Sushnu Pandey, že? Já ne. Sushma bala spíš holčička, než dívka. Velmi chudá nezletilá Indka. Pracovitá jako otrokyně na šrotišti. Když v jednom momentě z hladu a zoufalství si nechá zfalšovat dokumenty, aby byla plnoletá, a odvezou ji do Rotunde center for Human Reproducion. To je klinika v Bombaji, kde provádí tyhle prasárny.  Zemřela, když byla podrobena třetímu bombardování hormony, protože byla moc malá. Víte, protože dva tři roky zpátky tahle zpráva obletěla a dojala celý svět a pak na ni všichni zapomněli? Protože tomuto neštěstí se vysmáli. Za smrt této dívky nebyl nikdo odsouzen. Klinika se totiž odkazovala na dokumenty, které dokazovaly plnoletost a ti zprostředkovatelé dva muži a jedna žena, kterým dávala klinika provize, aby naháněli zoufalé dívky v Indii, kteří doprovodili Sushmu na všechny tři cykly se najednou vypařili. Důkaz, že bohatí a mocní vyhrávají vždy a slabí a chudí jsou ale vždy převálcovaní.

Pokud by znali všichni propagátoři a podporovatelé pozadí, co vše tomu předchází, pokud by toto podstoupila jejich dcera, teta, příbuzná, která by taková zákrok nepřežila, změnili by či nezměnili názor?

Mám dojem, když Eva podala jablko Adamovi, byli tam pouze dva.

Autor: Ivana Schneiderová

Dne: 11.10.2018