29.9. Co předchází „porodit dítě na objednávku“?

Dne 27.9.2018 vyšel článek o české netradiční rodině dvou tatínků. nechceme je odsuzovat, to ne, jen seznámit jaké je pozadí, když se dva muži rozhodnou adoptovat dítě.

Co vše předchází…

Vše je přepsáno z přednášky Italského advokáta Gianfranco Amato / zakladatel společnosti „Giuristi per la Vita“ /právníci pro život/:
Víte, kde se kupují, protože to je to správné slovo, tohle je pokoutní obchod. Slovo darování je lež. Víte, kde se kupují oocyty? Na Amerických studentských kampusech, kde dívky prodávají své oocyty, aby měly na studium a na nájem. Ale není to tak jednoduché, víte? To není zastavárna, kde přinesete své oocyty a dostanete peníze. Ne! Vztahují se na to přísná selektivní kritéria. Nejprve se přihlíží k IQ, pak k tělesným vlastnostem, sociální vrstvě a rodině ze které pocházíte. Musíte být hezká, pohledná, inteligentní a sympatická. A když máte to štěstí a ze 150 uchazeček vyberou vás, protože jste hezká, pohledná, víte, v čem to štěstí spočívá? Podrobí vás hyperstimulaci vaječníků – devastujícímu hormonálnímu bombardování. Oocyta vyrostou do velikosti hroznového vína. Pak následuje odběr, který je nejnebezpečnější

Jennifer Lal, naše kamarádka z Kalifornie se rozhodla natočit dokument nazvaný Exploitation. Podívejte se na to, vyhrál i cenu v Kanadě. Udělala rozhovory s desítkami těchto dívek a víte, co z toho vzešlo? Spousta z nich nemůže mít děti, protože to bombardování je natolik devastující, že další mají vážné tělesné následky. Protože záležitost je velmi subjektivní, záleží, jak jste nastavená. Některé nic neudělá, pro jiné je devastující. Jiné dívky zemřely.

V dokumentu rodiče těchto dívek vypráví nekonečné příběhy, podložené zdravotní dokumentací…o pojišťovnách, které neplatí a podobné věci. Takže dva muži např. Franco a Tommaso jedou do Ameriky, využít těchto dívek a koupit si ty oocyty. Těm holkám ale nenechají děti odnosit., aby se mezi nimi náhodou nevytvořilo pouto. Nene. Koupí si oocyt, ve kterém, je ta cenná DNA a jedou do Indie. Zaplatí 500Eur ubohé Indce. Mimochodem, ta s nimi musí podepsat smlouvu, viděl jsme jednu v Angličtině. Obsahuje klauzuli, která říká, že pokud je produkt vadný, Indka se zavazuje, že potratí. Vraťme se o kousek zpět. Nejdří si Franco a Tommaso v centrifuze smíchají vajíčko se spermií, jak to udělal Eltom John, se svým přítelem, aby se nevědělo, kdo je otec.

Promiňte, ale můžu říci, že tyhle věci a to se dříve mluvilo o ženách třetího světa, o vykořisťování třetího světa, neokolonialismu. Co je, co se děje v Indii? Smí se říkat, že tohle všechno je nechutné? Smí? Ano! Zkuste to. Zkuste říci, zkuste říci, že ta fotka dvou mužů s dítětem na holém hrudníku, která obletěla a dojala celý svět, je nechutná. Jakpak, homofobie, zlynčují vás. Protože je „nádherná“, protože svět je cynický. Dojme se, ale má krátkou paměť. Vy jste nejspíše zapomněli a Sushnu Pandey, že? Já ne. Sushma bala spíš holčička, než dívka. Velmi chudá nezletilá Indka. Pracovitá jako otrokyně na šrotišti. Když v jednom momentě z hladu a zoufalství si nechá zfalšovat dokumenty, aby byla plnoletá a odvezou ji do Rotunde center for Human Reproducion. To je klinika v Bombaji, kde provádí tyhle prasárny. Zemřela, když byla podrobena třetímu bombardování hormony, protože byla moc malá. Víte, prot dva tři roky zpátky tahle zpráva obůletěla a dojal acelý svět a pak na ni všichni zapomněli? Protože tomuto neštěstí se vysmáli. Za smrt této dívky nebyl nikdo odsouzen. Klinika se totiž odkazovala na dokumenty, které dokazovaly plnoletost a ti zprostředkovatelé dva muži a jedna žena, kterým dávala klinika provize, aby naháněli zoufalé dívky v Indii, kteří doprovodili Sushmu na všechny tři cykly se najednou vypařili. Důkaz, že bohatí a mocní vyhrávají vždy a slabí a chudí jsou ale vždy převálcovaní. Kromě toho, já cestuji po Itálii už rok a půl—navštívil jsme také Bolognu, Reggio Emigia, Correggio..hledám, dnes budu mít možná štěstí. Hledám člověka, který se pokládá za komunistu, který by mi řekl, že v 21. století je správné a etické, když nezletilý riskuje svůj život, aby se stal součástí této záležitosti. Jednoho, ale pravého komunisti, ne komunistu, jako Nichi Vendola, který obhajuje, poslouchejte…který obhájil právo na umělé oplodnění pro homosexuální páry.

Pracovníci Úřadu pro rovné příležitosti, ta co zahájila trestní stíhání té učitelky, jasně, že tyhle věci nechce slyšet. Je vám trochu trapně, že? Víte, co tahle žena napsala? Prohlásila, že dávat do souvislosti homosexuální páry….děti homosexuálních párů…s vykořisťováním žen, v tomto případě ubohých potřebných žen, dárkyň oocytů je upřímně šílenost. A řekla, že: „Tvrdit, že homosexuálové využívají práva na asistovanou reprodukci na úkor žen, je účelové vyjádřené, výplod choré mysli, která nechápe asistovanou reprodukci.“

Já jsem jí napsal. Napsal jsem jí veřejně a tykal jsem jí. „Drahá Moniko, já jsem třeba chorý, ať je mé vyjadřování účelové, ať jsou mé představy, jak říkáš, ty , šílené…ale nemůžeš se schovávat za své svědomí, za bronzovou masku tvé cynické ideologie. Musíš mít odvahu se dívat do očí holčičky, která umírá, kvůli přání…NE!!! Kvůli vrtochu dvou zpovykaných zbohatlíků ze západu. Ty se musíš dívat do očí všech Sushma Pandey, které jsou hladem a zoufalstvím donuceny dát všanc nejdřív svou hrdost a pak svůj život. Moniko, vyjdi ven z těch gobelínových sálů a udělej si výlet do Indie. Tam pochopíš na vlastní kůži, co to znamená hlad, zoufalství a vykořisťování.“

Je to jen degradace ženství, mateřství, vykořisťování…jak by bylo dotyčnému, který u nás schválí sňatky homosexuálů a adopce dětí a jeho dcera by přistoupila na „odnošení“ dítěte, byla neplodná, či zemřela?

A co ty děti? Zde více: Můj kamarád psycholog z Ameriky mi vyprávěl pár případů dětí z gay rodin: „Absolutní neschopnost se zařadit do běžného život: rozpolcenost v sexuálním zařazení, osobní nejistota, drogy v 70% případů – útěk před realitou, pokusy o sebevraždu, pocit hnusu – speciálně v pubertě … když z pokojíčka zaslechnou vrzání postele … o tom že to tem dětem dají ve škole vyžrat ani nemluvim, děti jsou fakt chudáci“.

Asistovaná reprodukce byla určena pro ženy, které nemohou mít děti. Vše se dá využít, ale i zneužít.

advokát Gianfranco Amato zde:

http://www.giuristiperlavita.org/%E2%80%8E