Byznys na zakázku.

kuncova.blog.idnes.cz

Gay pedofil v Norsku si nechal odnosit děti náhradní matkou a adoptoval je

MAFRA a.s.

10. 10. 2018 7:43:00

Norskou veřejností hýbe případ psychologa, spolupracovníka Barnevernetu, Jo Erika Broyna, který si nechal odnosit dvojčátka náhradní indickou matkou, aby je poté adoptoval. Letos byl tento „vzorný otec“ odsouzen do vězení

za držení více než 200 tisíc fotek s dětskou pornografií a přes 4 tisíce hodin nejtvrdšího dětského porna.

BBC o něm natočila dokument, ve kterém se zaměřila hlavně na jeho působení coby psychologa Barnevernetu, který psal posudky na rodiče, v nichž zvětšiny nedoporučoval vrátit jim odebrané děti.

Dokument BBC zde : https://www.youtube.com/whttps://www.youtube.com/watch?v=3XrzUAQ4qpE&feature=youtu.beatch?v=3XrzUAQ4qpE&feature=youtu.be

Česky článek o něm napsal např. Tomáš Zdechovský : https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=674769

Nyní se na pořad jednání v ČR dostává otázka manželství homosexuálů a jejich případné adopce dětí.

Česká veřejnost je rozpolcená od názorů, že nic nepovolit, přes názor povolit pouze manželství, až po menšinový názor povolit manželství i s adopcí dětí.

Homosexuálové navíc dlouhodobě argumentují pro adopci dětí tím, že je dětem lépe u dvou leseb/ gayů, než v nefunkční rodině. Toto srovnání je pouze účelové a záměrně srovnává nesrovnatelné. Vyhýbá se skutečnému a jedinému možnému srovnání – srovnání situace dětí ve funkční a milující heterosexuální rodině se situací dětí ve funkční homosexuální rodině.

Proč ? Protože by z toho děti v homosexuální rodině vyšly o dost hůře. Potřeba člověka znát své geny, tj. matku a otce, je pevně daná. Nelze ji vymazat sociálním konstruktem. Každý člověk, a dítě především, si klade otázku, po kom je, kdo byli jeho předci.

Navíc, dnes již nikdo nepochybuje, že homosexuálům nejde o adopci dětí z ústavů. Jde jim v prvé řadě o možnost mít své vlastní děti bez otce či matky, tj. nechat se buď uměle oplodnit – v případě leseb, či si nechat odnosit děti náhradní matkou – v případě gayů. Tak jako se tomu stalo v Norsku v případě psychologa Barnevernetu.

A propos, vážně je dětem vždy lépe u dvou leseb než v ústavu ? Pamatujete na případ dvou „příkladných“ leseb v USA, které postupně adoptovaly 6 dětí ze dvou rodin, aby je letos na jaře samy zabily ?

Zdroj zde : https://edition.cnn.com/2018/04/15/us/hart-family-abuse-drunk-drugged/index.html