29.9. JAK SE CELOSVĚTOVĚ MANIPULUJE S LIDSKOU POPULACÍ???

Walt Heyer strávil 8 let jako transgender žena. Tady je důvod, proč říká, že zmatení pohlaví je dnes ZÁMĚRNÝ útok na mladé lidi.
„Vytváříme dívky tam, kde dnes neexistují.“
Podstata této manipulace spočívá hlavně z rozvrácení základních hodnot rodiny jako takové!!!
Doslovný překlad: „Důvod, proč si uvědomujeme, že tolik mladých lidí vyvstává a identifikuje se jako transgender, je to, že máme celé nové sociální hnutí, které lidé tlačí a strčí děti do identifikace jako transgender. Jen proto, že mladý chlapec hraje s hračkou dívky, nebo holka hraje s hračkou chlapce, vůbec neznamená, že jsou transgender osoby. Ve skutečnosti by všechny děti měly být velmi zvědavé na pohlaví. Rodiče a dospělí, lékaři a terapeuti by se však měli za každou cenu vyhnout tomu, aby naznačovali změnu pohlaví nebo hormonální blokátory nebo cokoliv jiného, co by bylo vhodné. Vědí, že pokud opustíme děti samotné, děti samy a dovolíme-li jim, aby se správně rozvinuly a utvrdily se v pohlaví, který jim Bůh dal, pak máme příležitost sledovat, jak rostou, dospívají, a tím, že dosáhnou dospělosti, nemají vůbec žádné otázky týkající se pohlavní identity. Byla to jen jejich vývojová věc. Takže vytváříme transgendery, které dnes neexistují tím, že je potvrdí a povzbudí k tomu, aby se změnily pohlaví a poskytovaly jim hormonální blokátory. A je to upřímně řečeno z mého pohledu jako bývalé dítě, které to dělalo, je to zneužívání dětí a nemělo by to být..“
Takže ve výsledku je to byznys s hormony, operace na změnu pohlaví, které hradí zdravotní pojišťovny, ale pokud lékař doporučí biologickou léčbu rakoviny, tak tu  pojišťovna ji nezaplatí.